Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce
oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie
w I półroczu roku szkolnego 2025/2026.
Nadia Firsiuk – klasa I
Hanna Korolczuk – klasa II
Kazimierz Stefaniuk – klasa II
Aleksander Górnikowski – klasa II
Lena Foryt – klasa III
Maksymilian Warchoł – klasa III
Celińska-Mysław Maja – klasa III
Oliwia Warchoł – klasa VII
Kinga Celińska – klasa VII
Szymon Foryt – klasa VII
Dominika Zielińska klasa – VIII
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.