Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce 
oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie 
w I półroczu roku szkolnego 2025/2026. 

 Nadia Firsiuk – klasa I 
 
Hanna Korolczuk – klasa II 
 Kazimierz Stefaniuk – klasa II 
 Aleksander Górnikowski – klasa II 
 
Lena Foryt – klasa III 
 Maksymilian Warchoł – klasa III 
 Celińska-Mysław Maja – klasa III 
 
Oliwia Warchoł – klasa VII
Kinga Celińska – klasa VII 
 Szymon Foryt – klasa VII 

 Dominika Zielińska klasa – VIII 

 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!


Copyright ©2021 Smoni1.ndl.pl, Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem