Pasowanie Pierwszoklasistów na Czytelnika Biblioteki Szkolnej 
       Z radością informujemy, że w naszej szkole
17 listopada 2025 r. odbyło się uroczyste Pasowanie Pierwszoklasistów na Czytelników Biblioteki Szkolnej.
      Uczniowie klas pierwszych poznali zasady korzystania z biblioteki, dowiedzieli się, jak dbać o książki oraz dlaczego warto czytać każdego dnia. Podczas spotkania dzieci wzięły udział w quizie czytelniczym, wysłuchały fragmentu bajki. Na zakończenie każdy uczeń został oficjalnie przyjęty do grona czytelników i otrzymał pamiątkową książkę oraz dyplom. 
   Gratulujemy naszym młodym czytelnikom i życzymy wielu pięknych chwil z książką!  

Copyright ©2021 Smoni1.ndl.pl, Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem